כולנו יודעים עד כמה חשוב לשמור על המאזן של העסק ועל התנהלות נכונה ומסודרת. כי זה מה שלמעשה הופך את העסק להרבה יותר יעיל, למסודר פי כמה וכמה ובעקבות זאת לרווחי יותר. אחד הדברים אשר בהם ממש אי אפשר להקל ראש זו השליטה על המלאי. כלומר שבעל העסק יודע מה יש לו בחנות, כמה יחידות יש לו מכל פריט, מה נמכר וכמה נמכר ומה למעשה שווה לו להחזיק בבית עסק שלו. כאן אנחנו מכירים מוצר חדש יחסית – תוכנה לניהול מלאי.

איך ספרו מלאי לפני שהומצאה תוכנה לניהול מלאי ?

בעבר הושגה השליטה על המלאי רק בעזרת ספירה טכנית ידנית של עובדי המקום שפשוט פינו לצורך כך מספר ימים, ימים אותם הם הקדישו לצורך ספירת המלאי. דרך כלל זה היה קורה בימים של סוף שנת המס בטרם הגשת הדוחות השנתיים הרלוונטיים.

ספירה כזו השביתה לחלוטין את בית העסק למשך מספר ימים ואף הייתה כרוכה בעלויות גבוהות עבור הצוות שהתגייס כולו לצורך ביצוע הספירה. אין ספק כי היה זה הכרח שאי אפשר היה לוותר עליו אך זה בהחלט גרם לנזקים לבית העסק שפשוט נאלץ לסגור אץ שעריו בפני הלקוחות כאשר בד בבד העלויות וההוצאות לתשלומי העובדים לא רק שלא פחת אלא עלה אף יותר.

כך סופרים היום מלאי !

אנחנו נמצאים כעת לקראת סופה של שנת המס וזה בדיוק הזמן אשר בו מבצעים בתי העסק את ספירת המלאי. היום כאמור כבר לא מבצעים את ספירת המלאי כפי שהיא בוצעה בעבר. היום אנחנו עדים לכך כי את העבודה עושים בעזרת ציוד טכנולוגי מתקדם אשר מסוגל לבצע את הספירה בצורה מהירה, קלה ופשוטה.

הדבר נעשה בעזרת תוכנה לניהול מלאי כאשר למעשה התוכנה מנהלת כל הזמן את כל מה שיש בחנות או בבית העסק על כל הסניפים שלו. באופן כזה לא צריך לעבוד קשה על מנת לראות את מצב המלאי בחנות. בודקים את השורה הסופית בתוכנה ומקבלים את כל המידע.

חברת זברה מציעה, התקדמו ורכשו תוכנה לניהול מלאי. העסק שלכם יתנהל טוב יותר.